ПРОБЛЕМИ СТВОРЕННЯ, ВИПРОБУВАННЯ, ЗАСТОСУВАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ СКЛАДНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Збірник наукових праць Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова

Видання Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова "Проблеми створення, випробування, застосування та експлуатації складних інформаційних систем" - збірник наукових праць в галузі технічних наук, заснований в 2008 році. У виданні публікуються виключно нові наукові та практичні досягнення в розробці систем озброєння та військової техніки, перспектив їх розвитку; проблеми, новітні знання та отримані результати фундаментальних, наукових і прикладних досліджень в галузях авіаційної і ракетно-космічної техніки, електротехніки, радіотехніки та телекомунікацій, інформаційної, обчислювальної техніки та автоматизації, енергетики, будівництва Збройних Сил України, радіоелектронної боротьби, озброєння та військової техніки, що не були раніше опубліковані в інших наукових виданнях в Україні або за кордоном.

Матеріали, що публікуються, відображають наукові та практичні досягнення в розробці систем озброєння та військової техніки, перспектив їх розвитку; проблеми, новітні знання та отримані результати фундаментальних, наукових і прикладних досліджень в галузях авіаційної і ракетно-космічної техніки, електротехніки, радіотехніки та телекомунікацій, інформаційної, обчислювальної техніки та автоматизації, енергетики, будівництва Збройних Сил України, радіоелектронної боротьби, озброєння та військової техніки.

Матеріали для розміщення у збірнику наукових праць можуть подаватися українською мовою. Журнал поширюється на території України та за кордоном.

Практична цінність статей зумовлена наявністю актуальних науково-дослідних тем, пов’язаних безпосередньо з напрямками досліджень авторів.

Збірник наукових праць представлено у базі даних Google ScholarEuroPubНаціональна бібліотека України імені В. І. Вернадського.

Журнал є рецензованим виданням, що підтримує політику відкритого доступу до наукових публікацій.

ISSN 2076-1546 (Print)