20 лютого 2019 року з керівним складом та науково-педагогічними працівниками Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова було проведено заняття щодо сучасного стану та перспектив розвитку дистанційного навчання в Збройних Силах України. З цією метою до військового інституту завітав начальник наукового центру дистанційного навчання кандидат технічних наук пан ТИЩЕНКО Максим Георгійович та начальник науково-дослідного відділу (перспектив розвитку електронних засобів навчання) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського пан ГОГОНЯНЦ Спартак Юрійович. Вони ознайомились з наявною технічною базою та можливостями впровадження форм і методів дистанційного навчання в освітній процес військового інституту.

   Під час заняття паном Тищенко М.Г. було проінформовано науково-педагогічний склад військового інституту  щодо передового досвіду впровадження форм і методів дистанційного навчання у Національному університеті оборони України імені І. Черняховського та запропоновано використання науково-педагогічним складом Житомирського військового інституту платформи дистанційного навчання НУОУ для підтримки освітнього процесу, що надасть можливість:

 • проведення попередньої курсової підготовки та змішаної (дистанційної) форм навчання на курсах підвищення кваліфікації;
 • участь у створенні єдиної електронної бібліотеки ВВНЗ (ВНП ЗВО) ЗС України;
 • створення єдиної електронної бази навчально-методичних матеріалів для проведення занять;
 • підтримці навчального процесу очної (заочної) форм навчання;
 • контролю якості освітнього процесу очної (заочної) форм навчання;
 • проведенню опитувань та анкетування;
 • проведенню занять з ад’юнктами. 

  Начальник наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського підполковник Тищенко М.Г. висловив сподівання на плідну співпрацю в подальшому щодо реалізації Національної стратегії розвитку освіти України на період до 2021 року та Концепції дистанційного навчання у ЗС України.

        За пропозицією Національного університету оборони України
  імені І. Черняховського в термін з 25.03 до 17.05.2019 року сплановані курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ВВНЗ та ВНП ЗВО  з питань організації та використання технологій дистанційного навчання ЗС України. У військовому інституті організовано відбір кандидатів на проходження навчання на зазначеному курсі.