28 листопада 2018 року на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України відбулася церемонія нагородження переможців Всеармійського конкурсу “Кращий винахід року”.

  На конкурс було подано 181 заявку від військових частин і установ Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, а також підприємств оборонно-промислового комплексу України і наукових установ, що виробляють продукцію військового призначення. Переможці визначалися в 15 номінаціях.
     Від Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова для участі в конкурсі було подано три патенти України на корисну модель.
   Патент України на корисну модель “Система розроблення та виготовлення продукції психологічного впливу” колективу авторів військового інституту, очолюваного доктором технічних наук, старшим науковим співробітником Грищуком Русланом Валентиновичем, відзначений дипломом III ступеня.
      Командування військового інституту вітає переможців Всеармійського конкурсу “Кращий винахід року” та бажає подальшої творчої праці та вагомих наукових звершень!

     Довідково: Всеармійський конкурс “Кращий винахід року” проводився на виконання рішення заступника Міністра оборони України про проведення Всеармійського конкурсу “Кращий винахід року” та відповідно до Зведеного річного плану наукової та науково-технічної діяльності у Збройних Силах України на 2018 рік з метою популяризації винахідницької діяльності серед військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, залучення військових винахідників до використання результатів інтелектуальної праці в повсякденній діяльності військових частин, військових навчальних закладів, установ Збройних Сил України, Міністерства оборони України та оборонно-промислового комплексу України, а також для виявлення перспективних розробок і привертання до них уваги вітчизняних інвесторів і підприємців.