Виховання особового складу військового інституту здійснюється на подвигах воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російського агресора.

     11 грудня 2018 року, в музеї військового інституту вшанували пам'ять випускника нашого навчального закладу лейтенанта Дмитра Ільницького, який проходив службу в 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді та загинув під час бойових дій за селище Піски (Ясинуватського району Донецької області) поблизу Міжнародного аеропорту “Донецьк”.
     В заході взяли участь викладачі кафедри військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, студенти, які навчаються за напрямом підготовки “Бойове застосування десантно-штурмових підрозділів” та військовослужбовці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.
     Спогадами, про свого бойового побратима, поділився з присутніми учасник бойових дій, кавалер ордену Богдана Хмельницького III ступеня, лейтенант Сергій Голяка, а батько Героя – Андрій Ільницький передав особисті речі військовослужбовця до музею військового інституту.