5 травня 2017 року в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулася зустріч ректора Петра Сауха та начальника Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Олександра Левченка. Основною темою зустрічі стало підписання Угоди про співробітництво між університетами щодо проведення медіа-тренінгу з військової (екстремальної) журналістики студентам вищих навчальних закладів. Підписана угода розрахована на п’ять років і підлягає пролонгації.

   Угода була підписана з метою реалізації спільного проекту — медіа-тренінгу з військової (екстремальної) журналістики, що триватиме з 15 по 20 травня 2017 року на військовому полігоні Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова (селище Гуйва Житомирського району).
   Метою медіа-тренінгу є ознайомлення студентів, що навчаються за спеціальністю «Журналістика» та молодих журналістів з армійським життям, основами військової журналістики; набуттям знань та навичок, необхідних для журналіста під час перебування у екстремальних умовах та умовах військових дій. Підписання цієї угоди дозволить плідно співпрацювати сьогодні та в майбутньому за ради безпеки нашої країни.